Bodybutter, Avokado 70g

Egnet for pleie av tørr hud

Er ekstremt rik på vitamin A, B1, B2, B5, D og E, lecithin, mineraler og betakaroten som gir næring, mykgjør, frisker opp og gir huden en glød.

kr 123,75

Den er veldig egnet for pleie av tørr, moden og problematisk hud, som reparerer fett og gjør den mykere og mer strålende.

Inneholder:
Sheasmør, mandel- og kokosnøttolje, aloe vera ekstrakt og en duft av mandarin, geranium, jasmin, fiolett og rose.
Inneholder ikke vann.

Effektivitet:
Det forhindrer oppstramming av huden og er vannavstøtende, noe som gjør den myk som silke. Utmerket mot aldring av huden. De gir beskyttelse i 24 timer mot tørking og tap av fuktighet, og virker med å skape en beskyttende film på huden som forhindrer væsketap i tørre og kalde omgivelser.


Ingredienser

Kokosnøttolje> 20%
Mandelolje> 20%
Shea Butter (Shea)> 45%

Butyrospermum Parkii smør, Cetearylalkohol, Cocos Nucifera Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Decyl oleat, Parfum, Iron oxide Yellow (CI 77492), Benzyl alcohol, Citral, Geraniol, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Linalool, alfa-Hexylcinnphaaldeode Metylionon, d-Limonen, dl-Citronellol, pt-Butyl-alfa-metylhydrocinnamic Aldehyde.

Egenskaper

45% sheasmør, 20% kokosnøttolje, 20% mandelolje
Intensiv fuktighet og rask absorbsjon
Deilig konsistens
For ekstremt tørr hud
Helt naturlig pleie og 24 timers hydrering
Mykner og gir næring til tørr hud og etterlater den silkeaktig og elastisk
Lett tekstur og raskt absorberbar
Duft av mandarin, geranium, jasmin, fiolett og rose


Kun til ekstern bruk. Oppbevares ved romtemperatur (opptil 25 ° C). Oppbevares utilgjengelig for barn.

Netto: 70g